SK ŠPAČEK České Budějovice
volejbalový klub


Družstva dospělých a mládeže


Muži

Ženy


Muži "B"

do 2013

Muži "C"

do 2007

Ženy "A"

do 2010

Dostupné soupisky družstev z minulých ročníků soutěží najdete v Archivu
Historické fotografie družstev -> ZDE !




Muži - Krajský přebor I. / JC-M-1 ,


2007-
2008

2008-
2009

2009-
2 010

2010-
2011

2011-
2012

2012-
2013

2013-
2014

Glaser M. Glaser M. Glaser M. Glaser M. Glaser M. Glaser M. Glaser
Martin
Grup P.Grup P.Grup
Pavel
Homan J. Habada P. Habada P. Habada
Petr
Homan J. Homan J. Homan J. Kosař M. Homan J. Homan J. Homan
Jaroslav
Kocáb
Michal
Kosař M. Kosař M. Kratochvíl T. Kosař M. Kosař M. Klika
Vladimír
Kosař M. Kužel T. Krčmář
Martin
Kužel T. Kužel T. Kratochvíl T. Kosař
Martin
Kužel T. Nekula J. Kužel T. Nekula J. Nekula J. Kužel T. Kratochvíl
Tomáš
Nestával I. Nestával I. Nekula J. Rein P. Rein P. Marek A. Kužel
Tomáš
Skolka T. Skolka T. Nestával
Ivan
Skolka T. Skolka T. Marek
Martin
Marek
Aleš
Šíma
Jan
Šrámek Ondřej Skolka T. Šimánek F.Šimánek
Filip
Nekula
Jan
Michal
Jaroslav
Šrámek O.Voráček T. - ved.dr.Voráček T. - ved.dr.Voráček T. - ved.dr.Voráček T.
ved.dr.
Rein P.Novák
Jiří
Voráček T. - ved.dr.Zoch L.Zoch L.Zoch L.Zoch
Lukáš
Skolka T.Rein
Pavel
Voráček T.
ved.dr.
Skolka
Tomáš
Tošner
Jakub
Voráček
Tomáš - ved.dr.

! 2013-2014 , 1.místo v KP1 !
4.místo v kvalifikaci o 2.NL !

! 2012-2013 , 1.místo v KP1 !
2.místo v kvalifikaci o 2.NL !

! 2011-2012 , 1.místo v KP1 !

Muži A , 2011-2012 , 1.místo v KP1
Kužel,Habada,Rein,Glaser
Skolka,Voráček,Homan


2010-2011 , 9.místo v KP1

2009-2010 , 7.místo v KP1

2008-2009 , 4.místo v KP1

2007-2008 , 3.místo v KP1

Muži A , 2007-2008 , 3.místo v KP1
Kužel,Homan,Glaser,Šrámek
Voráček,Skolka


2006-2007 , 6.místo v KP1

Muži A , 2006-2007 , 6.místo v KP1
Nestával,Kratochvíl,Galis,Šíma (host)
Voráček,Homan
[ nahoru ]


Ženy "A" - Krajský přebor I. / JC-Z-1


2006-
2007

2007-
2008

2008-
2009

2009-
2010

2010-
2011

Hajná A.Budínská E.Hajná A.Budínská EvaDružstvo
Jeníčková A.Hajná A.Jakešová K.Hajná Andreaukončilo
Kinská Jana - ved.dr.Jakešová K.Jeníčková A.Jakešová Kateřinapo
Kliková R.Jeníčková A.Kliková R.Jeníčková Andreadesetiletích
Kuželová K.Kliková R.Kuželová K.Kliková Robertačinnost !
Masopustová MarkétaPokorná H.Pokorná H.Kuželová Kateřina
Pokorná H.Sládková M.Sebeniová T.Pokorná Hana
Sládková M.Šedová P.Sládková M.Sebeniová Tereza
Šedová P.Vavřínová J. - ved.dr.Šedová P.Sládková Marika
Urzedovská EvaVlásková N.Vavřínová J. - ved.dr.Šedová Petra
Zieglerová PetraVlásková N.Trojáková Jitka
Vavřínová Jana - ved.dr.
Vlásková Nikola

2009-2010 , 5.místo v KP1

2008-2009 , 4.místo v KP1

2007-2008 , 2.místo v KP1

Ženy A , 2007-2008 , 2.místo v KP1
Vavřínová,Kliková (in mem),Sládková,Jakešová,Šedová,Pokorná,Vlásková

2006-2007 , 4.místo v KP1

Ženy A , 2006-2007 , 4.místo v KP1
Vavřínová,Pokorná,Jeníčková,Kuželová,Budínská,Hajná,Kliková (in mem)
[ nahoru ]


Muži "B" - Krajský přebor II. / JC-M-2


2007-
2008
sk. A

2008-
2009
sk. A

2009-
2010
sk. B

2010-
2011
sk. A

2011-
2012
sk. A

2012-
2013
sk. C

2013-
2014

Bartoš M.Bartoš M.Bartoš M.Bartoš M.Bartoš M.Bartoš
Michal
Družstvo
Boček J.Boček J.Dobner J.Boček J.Boček J.Boček
Josef
ukončilo
Dobner J.Dobner J.Drengubák P.Dobner J.Dobner J.Dobner
Jan
po
Drengubák P.Drengubák P.Klika V.Drengubák PavelFarka R.Farka
Radek
desetiletích
Farka R.Farka R.Lundák JosefKlika V.Grup
P.
Grup
Pavel
činnost !
Galis MichalGalis M.Matouš VáclavSahan V. - ved.dr.Klika V.Klika
Vladimír
Klika V.Klika V.Sahan V. - ved.dr.Tichý P.Sahan V. - ved.dr.Sahan
Vladimír - ved.dr.
Lundák J.Lundák J.Šeda ZdeněkTošner J.Tichý P.Tichý
Petr
Matouš V.Matouš V.Tichý P.Válek LuděkTošner J.Tošner
Jakub
Sahan V. - ved.dr.Sahan V. - ved.dr.Tošner J.Vítovec J.Vítovec
Jiří
Tomšíček R.Tomšíček R.Válek L.
Tošner J.Tošner J.

2012-2013 , 5.místo ve skupině KP2

2011-2012 , 5.místo ve skupině KP2

2010-2011 , 7.místo ve skupině KP2

2009-2010 , 5.místo ve skupině KP2

2008-2009 , 3.místo ve skupině KP2

2007-2008 , 1.místo ve skupině KP2 , celkově 1.místo

Muži B , 2007-2008
Klika,Lundák,Galis,Tošner,Boček,Bartoš,Tomšíček,Sahan,Matouš

2006-2007 , 1.místo ve skupině KP2 , celkově 3.místo

Muži B , 2006-2007 , 1.místo v základní části KP2 , celkově 3.místo
Boček,Tomšíček,Drengubák,Sahan,Klika
Tošner,Lundák
[ nahoru ]


Muži "C" - Krajský přebor II. / JC-M-2

2006-2007 , sk. A

2007-2008

Bartoš MichalDružstvo ukončilo
Hrubeš Františekpo cca 15-ti letech
Charvát Jiříčinnost
Kocáb Michal
Kužel Tomáš
Kuncl Karel
Mašek Ondřej
Skolka Tomáš
Švehla Jiří
Vančura Michal - ved.dr.
Vítovec Jiří

2006-2007 , 4.místo ve skupině KP2

Muži C , 2006-2007 , 4.místo v KP2
Kužel,Vítovec,Vančura,Kocáb,Švehla Webmaster
Bartoš,Skolka
[ nahoru ]


Ženy "B" , od 2010-11 Ženy - Krajský přebor II. / JC-Z-2


2007-
2008
sk. C

2008-
2009
sk. A

2009-
2010
sk. A

2010-
2011
sk. A

2011-
2012
sk. C

2012-
2013
sk. A

2013-
2014
sk. C

Medová M.Masopustová M.Masopustová MarkétaBonešická J.Bonešická J.Bonešická J.Bonešická Jolana
Melounková J.Medová M.Medová M.Budínská E.Budínská E.Budínská EvaHajná Andrea
Mentlíková M.Melounková J.Melounková JitkaFuková PavlaHajná A.Hajná A.Koudelková Martina
Mocová Z.Mentlíková M.Mentlíková M.Kliková R.Kliková Roberta
(in mem)
Koudelková M.Koudelková Veronika
Otáhalová A.Mocová Z.Mocová ZuzanaKuželová K.Koudelková V.Koudelková V.Kuželová Kateřina
Pokorná L. - ved.dr.Otáhalová A.Otáhalová AnitaMedová M.Kuželová K.Kuželová K.Medová Michaela
Schneiderová A.Pokorná L. - ved.dr.Pokorná L. - ved.dr.Mentlíková M.Medová M.Medová M.Melounková Jitka
Schwarzová L.Schneiderová A.Schneiderová A.Pokorná L. - ved.dr.Mentlíková M.Mentlíková M.Mentlíková Martina
Valuchová J.Schwarzová L.Schwarzová L.Schneiderová AlenaPokorná L. - ved.dr.Pokorná L. - ved.dr.Pokorná Lenka - ved.dr.
Votavová Š.Valuchová J.Valuchová J.Schwarzová L.Schwarzová L.Schwarzová L.Schwarzová Lenka
Vansová Jitka Valuchová J.Valuchová JanaUrzedovská Eva
Vansová J.Vansová Jitka

2012-2013 , 3.místo ve skupině KP2


Mentlíková, Koudelková V., Budínská, Hajná, Kuželová, Medová
Bonešická, Pokorná, Schwarzová

2011-2012 , 3.místo ve skupině KP2

2010-2011 , 6.místo ve skupině KP2

2009-2010 , 3.místo ve skupině KP2

2008-2009 , 2.místo ve skupině KP2

2007-2008 , 3.místo ve skupině KP2

2006-2007 , 1.místo ve skupině KP2 , celkově 2.místo

Ženy B , 2006-2007 , 1.místo v základní části KP2 , celkově 2.místo
Melounková, Petráňová, Schwarzová, Votavová, Mocová
Valuchová, Medová, Schneiderová
[ nahoru ]

Žačky


Trenérka - Medová Michaela

2006-2007
Přípravka

2007-2008
Krajský přebor

Brůžková BarboraBrůžková Barbora
Burýšková BarboraEliášová Kristina
Eliášová KristinaKalová Aneta
Jakovlevičová HelenaKrálová Daniela
Kalová AnetaKubíčková Michaela
Králová DanielaLayerová Dominika
Krubnerová MartinaMatoušková Kateřina
Kubíčková Michaela Medová Karolína
Layerová Barbora Peterková Nikola
Layerová DominikaPokorná Tereza
Matoušková Kateřina Schneiderová Lucie
Medová KarolínaSchwachová Nikola
Peterková Nikola Šedá Barbora
Pokorná TerezaŠimánková Kateřina
Ruiderová Adéla Tvrzická Kateřina
Schneiderová Lucie
Schwachová Nikola
Šedá Barbora
Šimánková Kateřina
Tvrzická Kateřina
Valuchová Kateřina

Žačky
Šimánková, Tvrzická, Schwachová, Peterková, Šedá, Medová, Eliášová
trenérka Medová, Burýšková, Pokorná, Boháčová, Klimešová




STARŠÍ FOTO DRUŽSTEV - TJ Pozemní stavby Č.Budějovice



Muži "A" , červen 1997
Vítěz kvalifikačního turnaje KP2 v J.Hradci a postup do KP1 !

Muži A , 1997 , postup do KP1 !
Hanzálek,Skalička,Kadlec,Grup,Kuta
Sahan,Voráček,Klika



[ nahoru ]

Autor © 2006 WebBeginner Verze 1.1 , 7.4.2007
zařazeno v katalogu: www.seznam.cz www.google.cz www.centrum.cz www.atlas.cz

„Proti hluposti se bojovat musí, ale vyhrát se nedá!“ Jan Werich